общество

В Харькове обговорили проблемы проведения судебных экспертиз

16 января 2019
20:17
1674
Поделиться:

Мероприятие прошло в Харькове по инициативе Харьковского научно-исследовательского института судебных экспертиз им. засл. проф. М.С. Бокариуса и Национальной полиции Украины.

Темой семинара стало обсуждение проблемных вопросов в назначении и проведении судебных экспертиз.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы полиции Харьковщины:

В роботі також взяли участь ректор ХНУВС Валерій Сокуренко та директор Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса Олександр Клюєв.

Присутні оглянули лабораторії інституту, відвідали кабінет-музей заслуженого професора М. С. Бокаріуса, а також переглянули відеофільм про Харківський НДІСЕ.

Перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції, генерал поліції другого рангу В’ячеслав Аброськін звернувся до присутніх з вітальним словом.

– Для мене стало приємною новиною, наскільки вперед просунулася судова експертиза. Проведення експертних досліджень допомагає поліції в розкритті злочинів, особливо тяжких та резонансних. Як раз такий злочин сьогодні вранці трапився у Харкові. Зараз на пошук зловмисників, які посягнули на життя працівника поліції, направлені всі сили поліції Харківщини. Ви робите відповідальну справу, у вас чудова база та сучасне обладнання, тому ваша допомога в розкритті даного злочину буде вкрай важливою, - зазначив В’ячеслав Аброськін. - На даному семінарі зібралися начальники кримінальної поліції різних регіонів України. Я вважаю їм буде дуже корисно поспілкуватися з експертами інституту, отримати певний досвід і знання, які допоможуть в подальшому проводити успішну роботу з розкриття тяжких видів злочинів.

Під час заходу науковці обговорили проблеми підготовки матеріалів для призначення експертиз наркотичних та психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів.

Заступник директора з наукової роботи Харківського НДІСЕ, доктор юридичних наук Елла Сімакова-Єфремя довела до відома учасників проблеми нормативно-правового регулювання судово-експертної діяльності. А про судово-експертне забезпечення органів Національної поліції України Харківським науково-дослідним інститутом судових експертиз присутнім розповів заступник директора Харківського НДІСЕ з експертної роботи, кандидат юридичних наук Олександр Свідерський.

Окрім цього учасники семінару говорили робочі питання під час призначення та проведення експертизи зброї та боєприпасів, вибухотехнічну експертизу, злочини з використанням сучасних електронних засобів та роботу експертів у цьому напрямку, майнові злочини та проведення експертиз з визначення вартості ненаданого до огляду майна, комплексні дослідження механізму виникнення дорожньо-транспортних пригод.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
661 858 
+13 882
Болеет:  
342 588 
+5 233
Выздоровело:  
307 778 
+8 420
Умерло:  
11 492 
+229

Сегодня
25 ноября 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0026171207427979 [2] => 0.43796300888062 )