общество

Харьковской полицией прилагается максимум усилий для стабилизации криминогенной обстановки в регионе

22 января 2019
15:51
1124
Поделиться:

Об этом глава харьковской полиции Олег Бех заявил перед началом координационного совещания под председательством Министра внутренних дел Украины Арсена Авакова, на котором были обсуждены вопросы состояния криминогенной ситуации в области и меры по отработке региона, направленные на снижение уровня преступности и обеспечения общественной безопасности.

Об этом сообщает пресс-служба главка Харьковской полиции:

Як повідомив Олег Бех, останнім часом в місті та області спостерігається збільшення кількості злочинів проти життя та здоров’я особи, проти власності, у тому числі з використанням вогнепальної зброї. Частина цих злочинів набула суспільного резонансу.

- За всіма злочинами виконується повний комплекс слідчих дій, відповідно до законодавства, - зазначив начальник обласного ГУНП. - Проте не всі кримінальні правопорушення вдалося розкрити. На виконання наказу Національної поліції з 21 січня на території регіону проводиться профілактичне відпрацювання. До заходів залучено 2,5 тисячі працівників усіх підрозділів харківської поліції та приданих сил - територіальних та міжрегіональних підрозділів Національної поліції та МВС України.

Очільник харківської поліції відзначив, що в місті та області у цілодобовому режимі працює 33 поліцейські пости, більшість з яких було виставлено додатково на час відпрацювання. Для оперативного реагування на злочини та їх розкриття за «гарячими слідами» створено 69 слідчо-оперативних груп. Для попередження вуличної злочинності збільшено кількість нарядів, зараз у місті працює 46 мобільних груп патрульної поліції та 55 піших патрулів. Координацію дій поліції цілодобово забезпечує Ситуаційний центр Головного управління.

Посилено роботу на блокпостах щодо виявлення фактів незаконного обігу зброї та наркотичних засобів, здійснюється контроль на автошляхах з метою забезпечення безпеки дорожнього руху.

– Завдяки вжитим заходам вже за першу добу профілактичного відпрацювання вдалося розкрити 29 злочинів, - підкреслив Олег Бех. – Серед них убивство, розбійний напад, нанесення тілесних ушкоджень, майже два десятки крадіжок. Ситуаційний центр Головного управління щоденно аналізує результати та визначає заходи для більш ефективної роботи харківської поліції. Я запевняю, що мною особисто та керівниками підрозділів Головного управління буде зроблено усе можливе, щоб люди почували себе захищеними та у безпеці.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
181 237 
+2 884
Болеет:  
97 694 
+1 108
Выздоровело:  
79 901 
+1 717
Умерло:  
3 642 
+59

Сегодня
22 сентября 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00083112716674805 [2] => 0.35529518127441 )