политика

Опора: больным Ровенщины напомнили высказывания Порошенко (фото)

24 января 2019
12:00
1784
Поделиться:

ОПОРА продолжает фиксировать нарушения избирательного законодательства Украины:

23 січня у приміщенні Млинівської центральної районної поліклініки спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували друковані агітаційні матеріали потенційного кандидата у Президенти та чинного Президента Петра Порошенка.

У холі комунального некомерційного підприємства «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Млинівської селищної ради Рівненської області розміщені плакати потенційного кандидата на посаду Президента України Петра Порошенка:

  • «Ми – Україна. Армія боронить нашу землю, мова боронить наше серце, віра боронить нашу душу. Петро Порошенка»;
  • «Армія! Мова! Віра! Ми йдемо своїм шляхом! Ми – Україна. Петро Порошенко»
  • «Українські військові – основа незалежності та безпеки нашої держави. Президент України Петро Порошенко»

Спостерігачі ОПОРИ звернулись за коментарем щодо розміщення агітаційних матеріалів до головного лікаря Василя Семенюка. Він сказав підійти пізніше, однак через 15 хв нам повідомили, що головного лікаря вже немає на місці. Тому, отримати коментар так і не вдалося.

Радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Тетяна Юзвяк вказує, що відповідно до Закону України «Про вибори Президента України» Петро Порошенко не є зареєстрованим кандидатом на пост Президента, тому на такі плакати не поширюються норми закону щодо передвиборної агітації. Попри це, вказані матеріали мають всі ознаки дочасної агітації потенційного кандидата.

«Під час виборчого процесу повинні забезпечуватися рівні можливості для усіх його суб’єктів, однак в даному випадку цей принцип порушується. Розміщення агітаційних матеріалів потенційних кандидатів є недоброчесним по відношенню до інших кандидатів у Президенти, які вже зареєстрували свої кандидатури і на яких поширюється встановлені законом правила здійснення передвиборної агітації», - коментує координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області Михайло Балик.

Відповідно до ч. 21 ст. 64 цього Закону забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.


Теги: выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
191 671 
+3 565
Болеет:  
102 711 
+1 820
Выздоровело:  
85 133 
+1 675
Умерло:  
3 827 
+70

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00077080726623535 [2] => 0.56828594207764 )