общество

Ивано-Франковские школьники будут изучать на уроках особенности и преимущества службы в Нацгвардии

Об этом сообщает пресс-служба НГУ:

Курсанти-гвардійці навчатимуть івано-франківських старшокласників Курсанти Гуманітарного факультету Національній академії Національної гвардії України сержант Христина Бойчук та курсант Іван Кашмар, які проходять стажування на посадах офіцерів по роботі з особовим складом у військовій частині 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання, виявили бажання ознайомити Івано-Франківських дітей із діяльністю Національної гвардії України, розповісти історію створення, а також провести з ними цікаві заняття.

«Свої заняття ми будемо проводити під час уроків із Захисту вітчизни. Спочатку плануємо розповісти про історію створення Нацгвардії, її структуру, та покладені на неї завдання. Друга частина – це практичні заняття. В цьому нам допоможуть досвідчені офіцери із військової частини. Впевнена старшокласникам це сподобається», - поділилась запланованими заходами курсант Христина Бойчук.

Ініціативу курсантів-стажерів підтримало керівництво Західного територіального управління та військової частини. Неабияку допомогу у вирішенні цього питання надав Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради на чолі з директором Ігорем Максимчуком, який люб’язно погодився надати всебічну підтримку та організував тур місцевими школами.

«Ми із задоволенням підтримали ідею гвардійських курсантів, - розповідає директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук, - на сьогоднішній день патріотичне виховання є невід’ємною складовою в освітньому процесі. Для наших учнів десятих та одинадцятих класів такі заняття підуть лише на користь. Вони зможуть безпосередньо поспілкуватись з курсантами, які навчаються в академії та зробити для себе певні висновки щодо свого подальшого вибору професії».

Для учнів навчальних закладів офіцери військової частини вже готуються до занять, а курсанти академії розкажуть про особливості навчання у Національній академії Національної гвардії України.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
198 634 
+3 130
Болеет:  
106 793 
+2 065
Выздоровело:  
87 882 
+1 009
Умерло:  
3 959 
+56

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0008089542388916 [2] => 0.20418095588684 )