политика

Шведские армейцы отмечают потенциал Национальной гвардии Украины

27 января 2019
11:43
1298
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении пресс-службы НГУ:

Майор Маркус Аклоф-Гранде старший військовий представник зі штабу Збройних сил Швеції в канадській об’єднаній оперативно-тактичній групі в Україні (операція UNIFIER) прибув до Головного управління Національної гвардії, щоб обговорити напрямки військової співпраці в рамках програми «UNIFIRE».

Офіцер шведських ЗС на зустрічі був присутнім разом із майором Корі Анхорном – радником Збройних Сил Канади при Національній гвардії України Об’єднано-тактичної Групи – «Україна» (операція «UNIFIER»).

Перед початком Майор Маркус Аклоф-Гранде сказав: «З вересня 2018-го року представники шведської сторони обмінюються досвідом з українськими військовими із ЗСУ у навчальному центрі «Десна». Тепер же ми налагоджуватимемо роботу з Нацгвардією, оскільки, вбачаємо в ній потенціал та перспективи».

Для цього М. Аклоф-Гранде запропонував українській стороні обрати напрямки співпраці із ЗС Швеції на наступний рік.

Так, для подальшої роботи зі шведською стороною на 2019 рік було виокремлено актуальними медичну, мовну та інженернупідготовки. Офіцери НГУ запропонували впровадити курс з обміну досвідом зі Збройними силами Швеції для підготовці снайперів, парашутистів, розвідників, водолазів та, власне, інструкторів з тактичної медицини.

Начальник інженерної служби Олександр Цікра резюмував: «Сьогодні 16 тисяч кв. км території України заміновано. Очищення територій від вибухових пристроїв – це один з вагомих аспектів роботи наших інженерів. Тому ми сьогодні плануємо систему єдиного підходу розмінуванні для усіх українських формувань, що будуть задіяні для цього. Також вже співпрацюємо з Канадою у цьому напрямку. Досвід Швеції був би нам корисним».

Своєю чергою, начальник управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління НГУ генерал-майор Олег Гарчу зазначив: «Нам важливо, щоб це була системна підготовка гвардійців. Можливість вчитися у колег з інших країн – шлях наближення до світових стандартів. Це може бути спільні навчання, або інші заходи для розвитку вказаних напрямків. У результаті нам потрібно підвищувати рівень підготовки, мати потужний сержантський корпус і професійних офіцерів».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
169 472 
+3 228
Болеет:  
90 518 
+1 587
Выздоровело:  
75 486 
+1 573
Умерло:  
3 468 
+68

18 сентября 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00074505805969238 [2] => 0.198401927948 )