общество

В Харькове танкистов учат обслуживать БМП (фото)

27 января 2019
12:52
973
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении регионального пресс-центра Минобороны:

У курсантів IV курсу факультету озброєння та військової техніки Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулися практичні заняття щодо обслуговування БМП-1 та БМП-2.

Заняття проходили на базі навчально-тренувального комплексу кафедри бронетанкового озброєння та військової техніки навчального закладу.

В ході технічного обслуговування озброєння та військової техніки четвертокурсники перевірили рівні та наявність паливно-мастильних матеріалів і спеціальних рідин у системах живлення двигунів, надійність кріплення агрегатів і вузлів силової установки, провели підготовку та практично запускали підігрівач і двигун. За усіма діями курсантів спостерігали досвідчені офіцери вишу, які в певних ситуаціях надавали поради підопічним.

Також на одному з навчальних місць курсанти відпрацювали нормативи з технічної підготовки із розбирання-збирання паливних та масляних фільтрів бронемашин.

За словами командування навчального закладу, з майбутніми офіцерами подібні заняття проводяться постійно. Їхні дії доводяться до автоматизму, що значно підвищує професійні знання у виконанні робіт із технічного обслуговування бронетанкового озброєння та військової техніки.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter




Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098395347595215 [2] => 0.22024583816528 )