экономика

Гройсман совершит визит в Норвегию

27 января 2019
14:07
671
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении Правительственного портала Украины:

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман завтра, 28 січня, відвідає з візитом Норвегію. Візит покликаний сприяти зміцненню українсько-норвезького співробітництва у політичній, торгово-економічній, інвестиційній та інших сферах, налагодженню прямих контактів між представниками ділових кіл двох країн. Однією з центральних подій візиту стане Українсько-норвезький бізнес-форум.

«Під час міжнародних зустрічей економіка і бізнес є великим компонентом. В понеділок я буду перебувати в Осло (Норвегія), будемо обговорювати подальші можливості співпраці», - сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що для України зараз питання залучення інвестицій є одним з пріоритетів. Його реалізація – у створенні умов для інвестування. «Умови ведення бізнесу дуже важливі. Бізнес має відчувати себе захищеним. Для мене пріоритет – створення нормального бізнес- середовища, адже саме бізнес створює нові робочі місця, новий продукт або послугу. Влада має не заважати, а створювати умови для розвитку», - зазначив Володимир Гройсман.


Теги: Гройсман

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
1462
Болеет:  
1389
Выздоровело:  
28
Умерло:  
45

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00087714195251465 [2] => 0.52065110206604 )