общество

Прокуроры рассказали армейцам об особенностях их привлечения к уголовной и административной ответственности

28 января 2019
21:30
675
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении военной прокуратуры Центрального региона:

Військовою прокуратурою Центрального регіону України продовжується проведення системних заходів щодо профілактики злочинів та військово-адміністративних правопорушень. Також систематично проводяться заходи, пов’язані з підтриманням зворотнього зв’язку із військовослужбовцями.

 
Так, 25 січня 2019 року військовий прокурор Черкаського гарнізону Центрального регіону України підполковник юстиції Сергій Гліган з групою прокурорів гарнізону відвідали військові частини 9930 та 3061 на Черкащині, де провели заняття з особовим складом на тему: «Особливості притягнення військовослужбовців до кримінальної та адміністративної відповідальності».
 
Під час проведення занять до військовослужбовців вищевказаних військових частин були доведені вимоги Кримінального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також наведено приклади затримання військовослужбовців за отримання неправомірної вигоди, викрадення військового майна, вчинення інших кримінальних та правопорушень та результати їх розгляду судами.
 
 
Після проведення занять проведено особистий прийом військовослужбовців зазначених військових частин, в ході якого прийняті відповідні звернення громадян.
 
В ході проведення особистого прийому прокурори поспілкувалися з військовослужбовцями з актуальних питань щодо соціального забезпечення, та проходження військової служби.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
20 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010368824005127 [2] => 0.19786691665649 )