общество

В Харькове гвардейцы провели масштабные учения по защите судов (фото, видео)

30 января 2019
07:34
1104
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Восточного теруправления Национальной гвардии Украины:

Заступник начальника штабу полковник Олександр Стогній провів додаткові заняття з офіцерами та військовослужбовцями за контрактом щодо організації служби судової, зустрічної та планової варти.

В Харківському апеляційному суді особовий склад конвойного підрозділу 5 Слобожанської бригади на типовому прикладі показав правильні дії судової варти з конвоювання та охорони підсудного. Коментував дії військовослужбовців та загострював увагу на деталях полковник Олександр Стогній.

У вартовому приміщенні всі присутні поближче ознайомились з обладнанням службових кімнат та технічними засобами охорони, вмістом сумки обшуку та документами групи переслідування; побували в одній з судових зал, де побачили сучасне обладнання для спецконтингенту, що відповідає європейським нормам.

На території контрольно-диспетчерського пункту залізничної станції Харків гвардійці військової частини 3005 представили увазі офіцерів послідовність дій начальника варти та чатових при передачі засуджених зі спеціального автомобіля до вагону, а також при спробі втечі одного з них.

«Джек завжди готовий до затримання порушника. Реакція в нього відмінна!» - зауважує кінолог про свою службову собаку.

«У конвойній службі важлива кожна дрібниця, кожна деталь. Адже від точного виконання всіх вимог залежить успіх виконання бойового завдання», - вважає майор Андрій Сойніков.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
12 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00078821182250977 [2] => 0.116042137146 )