общество

На Тернопольщине продолжается строительство общежитий для контрактников

30 января 2019
08:46
546
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении сайта Минобороны Украины:

В районному центрі Теребовля, що на Тернопільщині, тривають будівельні роботи гуртожитків покращеного планування для військовослужбовців Збройних Сил України.

Загалом, лише в цьому населеному пункті планується звести житлові комплекси для близько 500 військовослужбовців-контрактників. У Теребовлі, де дислокується підрозділ створеної у 2014 році окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗС України, минулого року вже введено в експлуатацію один із житлових комплексів для понад 120 військовослужбовців. Цьогоріч планується, що до новобудови оселиться ще понад 370 контрактників.

Як повідомив заступник начальника управління — головний інженер Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Василь Стеців для того щоб потреби підрозділу військової частини по житлу були забезпечені в повній мірі у Теребовлі будується ще 3 гуртожитки покращеного планування.

— Будівлі вже зведено та прокладено мережі електро- тепло- і водопостачання. Наразі розпочинаються внутрішні оздоблювальні роботи. У підрядної компанії є усі необхідні будівельні матеріали. Роботи тривають. Орієнтуємося, що на кінець першого кварталу цього року у ці приміщення заселяться місцеві артилеристи, — зазначив полковник Василь Стеців.

Проект з житловим фондом для військовослужбовців у Теребовлі продуманий до деталей. Він відповідає стандартам НАТО. Для того щоб захисники України змогли заселитися у новенькі будівлі з державного бюджету України буде виділено 44,4 млн. гривень. За ці кошти планується виконати усі необхідні роботи для комфортного проживання військовослужбовців: від облаштування фундаменту до встановлення сантехнічних приладів та благоустрою території.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
18 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00081300735473633 [2] => 0.3718638420105 )