общество

Создана экспериментальная математическая программа для украинской ПВО

30 января 2019
07:58
780
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении сайта Минобороны Украины:

У ході роздільного штабного тренування офіцери Повітряного командування «Схід» Повітряних Сил ЗС України випробували експериментальну спеціалізовану математичну програму забезпечення «Віраж».

Тренування включало теоретичну фазу, до якої було залучено інструкторів з Командування Повітряних Сил та вищих військових навчальних закладів та практичну частину.

Під час практичної частини, особовий склад, який залучався до тренування, мав можливість відпрацювати процеси та процедури оперативного планування, перевіривши ефективність власних рішень і ідей.

Робочими групами було розроблено декілька варіантів способів ведення бойових дій за певних умов обстановки, та проведено їх розіграш з використанням системи «Віраж». Ефективність і доцільність кожного рішення визначалося за кількісно-якісні показники а моделювання за допомогою математичного програмного забезпечило майже миттєве визначення переваги та недоліки кожного з запропонованих варіантів ведення бойових дій.

Як зазначив командир Повітряного командування «Схід» генерал-майор Олег Струцінський, використання комплексу дозволяє проводити комплексні тренування офіцерів в масштабі реального часу, які не можливо відтворити на штатних та існуючи тренажерних системах. Даний комплекс дозволяє уникнути шаблонних рішень при проведені тренувань.

— При оперативному плануванні надважливим питанням є не тільки миттєва ефективність, а й прогнозування наслідків того чи іншого рішення. Завдяки математичному моделюванню процедури, які ведуть до прийняття рішення спрощуються, значно скорочувати дорогоцінний в критичній ситуації час, — наголосив генерал-майор Олег Струцінський.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
87 872 
+1 732
Болеет:  
39 645 
+1 183
Выздоровело:  
46 216 
+530
Умерло:  
2 011 
+19

14 августа 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00070619583129883 [2] => 0.14307808876038 )