политика

Вооруженные силы Канады и Королевства Швеции заявили о готовности тесного сотрудничества с Нацгвардией Украины

30 января 2019
07:00
970
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении пресс-службы Национальной гвардии Украины:

У Києві відбулась робоча зустріч за участі військових Національної гвардії України, Збройних сил Канади та Королівства Швеції.

Для обговорення перспектив військового співробітництва із закордонними партнерами на зустріч прибула група офіцерів Головного управління та Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів на чолі із виконувачем обов’язків заступника командувача НГУ генерал-майором Олегом Гарчу.

Іноземну делегацію представляли майор Маркус Аклоф-Гранде, офіцер шведський Збройних сил, та група канадських військовослужбовців від Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади.

У ході зустрічі сторони обговорили можливість навчання гвардійців за напрямками підготовки снайперів, парашутистів, розвідників, водолазів та, власне, інструкторів з тактичної медицини, вдосконалення матеріально-технічних спроможностей навчальних центрів Національної гвардії України. Окремо військові зупинились на питанні участь представників НГУ у міжнародних навчаннях.

За словами генерал-майора Гарчу, важливо, щоб це була системна підготовка гвардійців. Можливість вчитися у колег з інших країн – шлях наближення до світових стандартів. Це можуть бути спільні навчання, або інші заходи для розвитку вказаних напрямків. У результаті - Нацгвардії потрібно підвищувати рівень підготовки, мати потужний сержантський корпус і професійних офіцерів.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
22 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00095105171203613 [2] => 0.14082002639771 )