спорт

В Харькове определили сильнейших в рукопашном бою гвардейцев (фото, видео)

31 января 2019
14:57
1670
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Восточного теруправления Нацгвардии Украины:

30 січня завершився чемпіонат з рукопашного бою серед військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання НГУ.

Сорок бійців, які вийшли переможцями в змаганнях у своїх підрозділах, зібрались в Харкові визначити найсильніших у чесній боротьбі.

Чемпіонат розпочався з урочистого відкриття, на якому було представлено організаторів змагань та суддів. Учасників ознайомили із правилами поєдинків та попередили про дотримання заходів безпеки.

За кожним раундом ретельно спостерігали чотири професійних судді національної категорії.

На татамі розгорталися бурхливі події: жага до перемоги, гучні поради тренерів. Кожен боєць додав максимум зусиль щоб вивести свою команду на верхню сходинку п’єдесталу. Глядачі та, в першу чергу, товариші по команді, емоційно та гучно підтримували спортсменів.

Перед початком та після завершення кожного бою, не дивлячись на запеклу боротьбу, бійці потискали один одному руку. «Змагання дуже динамічні та виснажливі», – ділиться Зубков Антон, – «але жага до перемоги переборює всю втому. Звучить гонг – і ти знову готовий до поєдинку».

Незважаючи на високий рівень підготовки спортсменів, все одно були переможці і переможені. Після завершення змагань грамотами і медалями нагородили призерів в кожній ваговій категорії. Кубки отримали капітани команд.

Перше місце завоювали спортсмени 3 оперативної бригади (м. Харків), друге місце за Слобожанською бригадою (м. Харків), третє місце посіли гвардійці військової частини 3035 (м. Слов’янськ).

«Ми визначили 8 найсильніших бійців та зібрали потужну команду від Східного ОТО. Вони будуть продовжувати тренуватись, а в березні боротимуться за першість Національної гвардії України з рукопашного бою», – зазначив начальник фізичної підготовки і спорту підполковник Віталій Бухарінов.

Група інформації і комунікації Східного ОТО.

Відео: Богдан Шахаєв, Вероніка Лупирь, студенти факультету кіно-, телемистецтва Харківської державної академії культури.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
178 353 
+2 675
Болеет:  
96 586 
+1 977
Выздоровело:  
78 184 
+672
Умерло:  
3 583 
+26

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0007178783416748 [2] => 0.12930703163147 )