политика

Гвардейцы и мотивированная часть Харьковской теробороны налаживают тесное сотрудничество

31 января 2019
17:47
2141
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении пресс-службы Национальной Академии Национальной гвардии Украины:

В Національній академії Національної гвардії України з військовослужбовцями батальйону територіальної оборони проведено заняття, метою якого було ознайомлення бійців зі зразками зброї для знищення броньованої та літаючої техніки.

Заняття організовано для військовослужбовців батальйону територіальної оборони, до складу якого входять як солдати, так і офіцери запасу. Бійці живуть звичайним цивільним життям та систематично навчаються військовій справі.

Під час заняття, доцент кафедри озброєння та стрільби підполковник Юрій Самсонов довів до уваги слухачів основні теоретичні питання щодо будови та загальної характеристики зброї, а особливу увагу звернув на заходи безпеки під час бойової стрільби з даними зразками зброї.

«Військовослужбовці батальйону територіальної оборони завдяки таким заняттям мають можливість в спокійних умовах навчитися вміло володіти зброєю. Кожен боєць розуміє важливість та необхідність навчатися військовій справі згідно своїх військових спеціальностей», - зазначив підполковник Юрій Самсонов.

На першому етапі занять були розглянуті питання стосовно ознайомлення з такими видами зброї, як переносний зенітно – ракетний комплекс «Ігла» та протитанкові ракетні комплекси «ФАГОТ» і «Стугна-П». Особливістю другого етапу заняття було практичне відпрацювання стрільби на тренажерах.

«У зв’язку з розширенням батальйону територіальної оборони, в штаті з’явився протитанковий взвод. Досвід роботи на зразках зброї, призначених для боротьби з броньованою та літаючою технікою нажаль невеликий. Завдяки Національній академії, ми змогли більш детально ознайомитися зі зразками зброї та виконати стрільбу на тренажерах», - розповідає командир батальйону територіальної оборони майор Ігор Куліпетов.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
169 472 
+3 228
Болеет:  
90 518 
+1 587
Выздоровело:  
75 486 
+1 573
Умерло:  
3 468 
+68

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0007929801940918 [2] => 1.0960419178009 )