общество

Полиция начала второй этап отработки Харьковской области

2 февраля 2019
12:56
2103
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Национальной полиции Украины в Харьковской области:

Керівництвом Національної поліції України прийнято рішення про продовження заходів з профілактичного відпрацювання Харківщини. Про це сьогодні, 2 лютого, під час наради з підбиття підсумків 10-денних превентивних заходів повідомив перший заступник Голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

Заходи тривали з 21 січня за розпорядженням керівництва Національної поліції України та були спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації в місті Харкові та області. До їх проведення було залучено 2,5 тисячі працівників усіх підрозділів харківської поліції та приданих сил - територіальних та міжрегіональних підрозділів Національної поліції та МВС України.

В місті та області у цілодобовому режимі працювали 33 поліцейські пости, 46 мобільних груп патрульної поліції та 55 піших патрулів, 69 слідчо-оперативних груп. Координацію дій поліції цілодобово забезпечував Ситуаційний центр Головного управління.

Завдяки вжитим заходам упродовж 10 діб розкрито майже 800 злочинів. Зокрема, вбивства, розбої, грабежі, крадіжки усіх видів, з незаконного обігу вилучено зброю, боєприпаси та наркотики.

Упродовж всього відпрацювання практичну допомогу харківській поліції надавали профільні Департаменти Національної України.

В’ячеслав Аброськін підкреслив, що за тими напрямками, де було організовано належну співпрацю та скоординовано зусилля, є динаміка у виявленні та розкритті злочинів.

«Хочу позитивно відзначити роботу Управлінь по боротьбі зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, протидії наркозлочинності, стратегічних розслідувань. Ця служба створена нещодавно, але вона показує вмілу та ефективну роботу із виявлення та знешкодження кримінального елементу на території регіону», – повідомив перший заступник Голови Нацполіції.

Разом із тим В’ячеслав Аброськін піддав критиці роботу окремих служб харківської поліції, зокрема, територіальних підрозділів.

«Ви повинні із відповідальністю ставитися до важливості проведення цих превентивних заходів. Її результатом має стати оздоровлення криміногенної ситуації, розкриття злочинів, особливо тяжких, забезпечення належної безпеки на вулицях. Люди повинні відчувати себе захищеними, бачити роботу поліції та довіряти їй», - наголосив В’ячеслав Аброськін.

Відтак він попередив керівників Богодухівського, Вальківського, Купянського відділів поліції Харківщини про особисту відповідальність за результати роботи їхніх підрозділів під час цих профілактичних заходів.

Під час першого етапу профілактичного відпрацювання харківського регіону поліцейськими розкрито майже 800 злочинів.

Про це повідомив очільник обласного главку поліції під час наради під керуванням першого заступника голови Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна, на якій були підведені підсумки роботи поліції під час проведення оперативних та профілактичних заходів.

Протягом 10 днів поліцейські активно працювали в напрямку підвищення протидії та профілактики злочинності в регіоні, виявлення фактів незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв, викриття та знешкодження незаконних каналів надходження та транзиту наркотичних речовин на територію області, протидії кіберзлочинності, ліквідації організованих груп та злочинних організацій, профілактики вуличної злочинності.

«В цілому зазначені заходи сприяли активізації протидії злочинності, - відзначив Олег Бех. - Зменшилась кількість всіх видів злочинів, тяжких, особливо тяжких, та інших. Завдяки вжитим заходам розкрито на 350 злочинів або майже удвічі більше, ніж у звичайному режимі. Більше викрито фактів незаконного поводження зі зброєю, наркозлочинів, збутів, наркопритонів, нарколабораторій, злочинів у сфері легального обігу наркотиків. Затримано 12 наркозбувальників, вилучено 2,6 кг наркотичних речовин. Заходи проводилися у співпраці із органами обласної прокуратури».

Олег Бех також повідомив, що під час профілактичного відпрацювання поліція затримала ряд осіб, причетних до тяжких та особливо тяжких злочинів, які негативно впливали на ситуацію в області.

Так, викрито групу з шести вихідців з Кавказу, причетних до озброєних нападів на фермерів, застосування насильства та привласнення їх коштів у великих розмірах. Встановлено причетність вказаних осіб до нападу на ювелірну крамницю в місті Кривий Ріг. У злодіїв вилучено три пістолети, вироби з золота загальною вагою 1,6 кг.

Оперативно затримано неодноразово судимого за статеві злочини чоловіка, який у приміщенні аптеки зґвалтував та пограбував жінку-провізора. Викрито групу з двох осіб, які вночі нападали на людей та шляхом насильства заволодівали їх майном у центральному районі міста. Один з нападників неодноразово судимий за крадіжки та розшукувався правоохоронцями Вінничини.

Разом із тим керівник харківської поліції визнав, що недостатня робота окремих підрозділів поліції призвела до погіршення загальної картини позитивних здобутків та напрацювань під час проведення профілактичних заходів.

«Ми підтримуємо рішення керівництва Національної поліції про продовження відпрацювання області та проведемо службові розслідування у відношенні тих керівників, які показали найнижчий результат під час відпрацювання, - підкреслив Олег Бех. - Також обов’язково будуть проаналізовані причини прорахунків та вжиті необхідні заходи для налагодження ефективної роботи усіх служб та підрозділів поліції».

Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
191 671 
+3 565
Болеет:  
102 711 
+1 820
Выздоровело:  
85 133 
+1 675
Умерло:  
3 827 
+70

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00091314315795898 [2] => 0.54047107696533 )