политика

Турчинов: Внутренние враги не менее опасны, чем Россия

2 февраля 2019
15:02
885
Поделиться:

Партия "Народный фронт" должна стать инициатором и интегратором объединения настоящих профессионалов, людей дела и ответственности, которые способны защитить Украину.

Об этом сказал секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Турчинов во время выступления на съезде партии "Народный фронт", отмечает пресс-служба политсилы:

"Війна продовжується, під окупацією залишається значна частина території України. Ми тримаємо фронт проти зовнішнього сильного і жорстокого ворога, ядерної держави, яка має сьогодні другий в світі військовий потенціал", - наголосив він.

Секретар РНБО підкреслив, що тримати фронт необхідно не тільки проти зовнішніх, але і проти внутрішніх ворогів - "не менш небезпечних і підступних".

"Це не тільки ворожа агентура, диверсійно-розвідувальні групи, терористи, найманці - це й інформаційні і політичні креатури Кремля, які знову підіймають голову. Це масштабна корупція, яка деформує та гальмує наш шлях вперед, це тотальний популізм, який в Україні перетворився на суміш безвідповідальності і брехні, руйнівної агресивності і некомпетентності. Цей мутний потік, який підсилюється контрольованими ЗМІ, емоціями соцмереж перетворюється на зброю масового знищення економіки, безпеки, авторитету і майбутнього нашої крани", - заявив він.

Олександр Турчинов підкреслив, що протистояти цьому можна, "об‘єднавши всіх справжніх патріотів та справжніх професіоналів - людей справи і відповідальності".

"І на моє глибоке переконання, саме "Народний фронт" має стати ініціатором та інтегратором такого об’єднання", - резюмував Секретар РНБО.


Теги: Турчинов

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00097513198852539 [2] => 0.12321710586548 )