общество

За зиму гвардейцы задержали в ООС 323 нарушителя (фото)

6 февраля 2019
20:08
921
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Национальной гвардии Украины:

Гвардійці ОТУ «Схід» зі складу ООС результативно несуть службу з охорони взводних опорних пунктів та проводять ізоляційно-обмежувальні заходи на стаціонарних та мобільних блокпостах. За час зимового виконання завдань гвардійці затримали 323 особи, з яких 26 – за вчинення кримінальних правопорушень, 268 – за адміністративні правопорушення та 29 – за зв’язки з незаконними збройними формуваннями.

Також для зміцнення взаємодії з представниками органів державної влади, місцевого самоврядування та неурядових громадських організацій Маріуполя, Волновахи, Курахове, Вугледар, Покровськ та Велика Новосілка гвардійці Дніпровщини провели цикл робочих зустрічей, щодо допомоги місцевому населенню у зоні відповідальності. Також гвардійці передавали подарунки для дітлахів Донеччини в рамках акції «Діти Кривбасу дітям Донбасу» та «Гвардійська родина – тобі Україно!»

Заступник командувача ООС з питань застосування сил та засобів НГУ генерал-лейтенант Володимир Пеньков під час зустрічі з особовим складом подякував гвардійцям за службу та нагородив відзнаками.

Грамоту за зразкове виконання завдань у районі ООС отримав солдат Ігор Стеблянко. У доброму гуморі він розповідає: «Служба в Нацгвардії це по-перше, формування та загартовування справжнього чоловічого характеру. Найважчим під час ротації була розлука з близькими і рідними, все інше – харчове забезпечення, побутові умови, постановка завдань – на високому рівні. Бути гвардійцем – честь для солдата. Мій батько підполковник Центрального територіального управління НГУ, і теж, як і я, регулярно виїжджає на ротації».

На запитання чи планує Ігор приїзд на літню ротацію хлопець усміхається і ділиться планами вступу до Національної академії НГУ в цьому році. Ігор мріє вступити на юридичний факультет, стати офіцером і продовжити сімейну династію.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00090193748474121 [2] => 0.13019394874573 )