политика

Варченко: мы хотим, чтобы избирательная кампания прошла честно, и мы все сделаем для этого

8 февраля 2019
21:19
931
Поделиться:

8 февраля в полиции Запорожской области состоялось селекторное совещание с участием советника министра внутренних дел Ивана Варченко, руководства полиции Запорожской области, руководителей структурных подразделений, отделов полиции.

Мероприятие было посвящено теме предвыборной кампании и охране публичной безопасности во время голосования.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы Национальной полиции Украины:

Іван Варченко зазначив, що на кожне повідомлення про порушення виборчого законодавства повинно бути негайне реагування поліції. Правоохоронці мають забезпечити, щоб період агітації та вибори Президента України пройшли відкрито, прозоро і законно.

«Ми хочемо, щоб виборча кампанія пройшла чесно і ми все зробимо задля цього. На нас і наші дії дивиться весь світ. Від цього залежить або ми залишаємось в минулому, або йдемо вперед», - зазначив радник міністра.

Також Іван Варченко зауважив, що завдання поліцейських - запобігти підкупу виборців, незаконному фінансуванню виборчої кампанії та іншим порушенням, пов’язаним з виборчим процесом. Окрім того, він нагадав, що відповідно до чинного законодавства України, покарання понесуть як особи, які скуповують голоси виборців, так і громадяни, які одержують грошову винагороду за голосування.

Очільник поліції Запорізької області Сергій Коміссаров розповів про порушення виборчого законодавства, які вже мали місце на території регіону. Із цих ситуацій правоохоронці зробили висновки та враховуватимуть отриманий досвід у подальшому. Також керівник зазначив, що незалежно від політичних поглядів, уподобань та статусу, нікому не дозволено вчиняти правопорушення та злочини. Усім подіям буде надаватись правова кваліфікація. Поліція реагуватиме на всі випадки порушення виборчого законодавства.


Теги: выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
19 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00082588195800781 [2] => 0.15616393089294 )