политика

Охранники форума Порошенко порвали плакат о Гандзюк

9 февраля 2019
16:37
1035
Поделиться:

Охранники на форуме президента Петра Порошенко забрали телефон у активиста, который хотел поднять плакат "Кто заказал Катю Гандзюк?" и порвали плакат.

Об этом говорится на странице "Кто заказал Катю Гандзюк?" в соцсети:

ОХОРОНЦІ ПРЕЗИДЕНТА НАПАЛИ НА АКТИВІСТА ІНІЦІАТИВИ ХТО ЗАМОВИВ КАТЮ ГАНДЗЮК

Активісту Микола Виговський, який прийшов на зустріч із Петром Порошенком, не дали задати президенту запитання: коли двоє замовників вбивства Катерини - Андрій Гордєєв та Євген Рищук - будуть зняті з їх посад?

Двоє охоронців Порошенка тримали його за плечі та не давали встати з місця і підняти плакат. Вимогу показати свої документи проігнорували, а коли активіст спробував сфотографувати провокаторів, забрали телефон. Плакат, який тримав Микола, порвали.

Такою є свобода слова в Україні. Перед виборами, коли кандидати найбільше хвилюються за свої рейтинги та репутацію.

Хочете ще поговорити про те, що ініціатива Хто замовив Катю Гандзюк?спрямована на те, щоб знищити репутацію Порошенка? Чому б гаранту просто не відповісти на запитання, коли двоє його однопартійців будуть відправлені на політичний смітник? Чому б просто не позбавитись людей, які, власне і псують його репутацію?

Все просто - звинувачувати активістів у провокаціях, перекладати відповідальність на політичних опонентів, розповідати, чому справу важко зрушити з місця легше, ніж нарешті почати щось робити.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00092101097106934 [2] => 0.1475670337677 )