общество

Гвардейцы привезли сладкие подарки детям Донбасса (видео)

9 февраля 2019
17:09
863
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба НГУ:

Гвардійці Центрального ОТО під час виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил відвідали дітей Донбасу із солодкими подарунками.

Близько півсотні кілограмів різноманітних солодощів військовослужбовці передали дітям селища Роздольне, Донецької області. Учні школи, вихованці садочку і центру дитячої творчості з радістю зустрічали гвардійців із Кривого Рогу.

«Небайдужість до подальшої долі маленьких українців є важливим пріоритетом діяльності Національної гвардії України», – зауважив заступник командира ОТУ «Схід» по роботі з особовим складом Віталій Сиротенко.

У свою чергу директор Роздольненської загальноосвітньої школи Світлана Миколаївна подякувала гвардійцям за допомогу, а заступник директора по виховній роботі Олександра Анатоліївна підкреслила: «Дякуємо бійцям військової частини 3011 за тісну співпрацю з нашою школою, за те, що хлопці допомагають у національно-патріотичному вихованні, приходять на всі наші урочисті свята. Ніколи нам не відмовляють!»

Під оплески школярів та запрошення завітати до них у гості ще, гвардійці попрощалися з малечею і запевнили, що під час наступної ротації знову відвідають свої юних друзів.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0011610984802246 [2] => 0.1295599937439 )