политика

На Николаевщине сразу в трех учреждениях были обнаружены печатные материалы, содержащие агитацию в пользу Порошенко

12 февраля 2019
20:50
1496
Поделиться:

Об этом сообщают наблюдатели ОПОРы:

12 лютого спостерігач ОПОРИ зафіксував три агітаційні листівки з політичними лозунгами Петра Порошенка: «Сильна армія – запорука миру», «Державна мова – запорука єдності», «Помісна церква – запорука незалежності», розвішані на інформаційній дошці в приміщенні Южноукраїнської міської ради. Начальник відділу звернень громадян, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації апарату міськради та її виконавчого комітету Оксана Подвисоцька повідомила, що дані листівки висять на стенді вже давно, та подякувала спостерігачу ОПОРИ за зауваження. Після розмови вона одразу ж зняла друковані матеріали, що містять ознаки агітації.

11 лютого спостерігачі ОПОРИ зафіксували агітаційні матеріали в районних адміністраціях. Так, у приміщенні управління агропромислового розвитку Вознесенської райдержадміністрації, біля приймальні, був помічений друкований агітаційний матеріал з написом: «Державна мова – запорука єдності. Петро Порошенко».

Разом із тим у приміщенні Новоодеської райдержадміністрації були виявлені друковані матеріали кандидата у Президенти Петра Порошенка з написом: «15 грудня 2018 року, цей день увійшов в історію. Президент України Петро Порошенко». У цій же державній установі був помічений плакат із зображенням Петра Порошенка, Митрополита Епіфанія та написом «Томос для України!». Друкована продукція розміщувалася поруч із державною символікою.

За фактами, виявленими у Вознесенську та Новій Одесі, 11 лютого спостерігачі ОПОРИ звернулись до поліції щодо ознак адміністративного правопорушення, а саме статті 212-14 КУпАП, правоохоронцями були складені адмінпротоколи.

«У даному випадку наявні ознаки порушення виборчого законодавства щодо порядку розміщення агітаційних матеріалів, адже відповідно до частини 21 статті 64 Закону, «забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності», – наголошує координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Миколаївській області Дмитро Баштовий.

За його словами, дані матеріали мають агітаційний характер, оскільки згідно з частиною 1 статті 58 Закону України «Про вибори Президента», передвиборна агітація – це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України.


Теги: выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00081110000610352 [2] => 0.13726902008057 )