политика

Яценюк: Украина обнаружила силу и способность быть настоящей опорой современной Европы

20 февраля 2019
06:58
362
Поделиться:

Лидер партии "Народный Фронт" Арсений Яценюк провел встречу с президентом Европейского Совета Дональдом Туском.

Об этом сообщает пресс-служба "Народного фронта".

"За останні п`ять років Україна не лише встояла проти прямої російської агресії. Україна не лише розпочала та здійснила багато далекосяжних внутрішніх змін. Україна виявила силу і здатність бути справжньою опорою сучасної Європи", - написав у своєму Facebook лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк після зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском 19 лютого в Києві.

Арсеній Яценюк підкреслив, що сьогодні Дональд Туск виголосив у Верховній Раді України історичну промову: "Це був виступ видатного друга нашого народу і визначного європейського лідера".

"Україна пам’ятатиме сьогоднішнє слово Дональда Туска, виголошене українською мовою", - написав він.

Від імені Європейського Союзу Дональд Туск "склав шану українським героям, які дали світові великий приклад нескореності та боротьби за свободу", підкреслив Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що у виступі Президента Європейської Ради "чітко прозвучало ясне бачення нашого європейського майбутнього": "Дякую Президентові Європейської Ради за підтримку та відданість Україні".

Арсеній Яценюк повідомив, що під час його сьогоднішньої зустрічі з Дональдом Туском йшлося про "майбутні випробування в українському та загальноєвропейському політичному житті, оскільки цього року в нашій державі - вибори Президента і парламенту, а в ЄС - вибори до Європейського парламенту".

"Немає Європи без України", сказав сьогодні Дональд Туск. Це - великі слова. Додам: Україна - це ключ до майбутнього Європи" , - написав лідер "Народного фронту".


Теги: Яценюк

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0016191005706787 [2] => 0.13573312759399 )