общество

Харьковские гвардейцы "вплотную взялись" за школьников (фото)

20 февраля 2019
07:16
900
Поделиться:

Об этом рассказывает пресс-служба НГУ:

В рамках туру по навчальним закладам представники Східного відділення комплектування знайомили з Національною гвардією учнів загальноосвітньої школи № 5 міста Харкова.

Цього разу до школярів завітала офіцер-психолог відділення лейтенант Юлія Крамчанінова. Вона розповіла школярам про те, як стати солдатом строкової служби, яким вимогам потрібно відповідати, щоб долучитись до лав контрактників Нацгвардії та як через службу у резерві НГУ не потрапити на строкову службу до армії.

Про те, як потрапити до Національної академії Національної гвардії України дітлахи дізналися з короткометражних розважальних роликів, у яких детально розповідалось про вступ та навчання.

«У житті кожної молодої людини є момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень - обрати майбутню професію. Тому зараз вам необхідно зважити всі фактори і зробити правильний для себе вибір. Багато школярів вагаються у виборі майбутньої професії і не достатньо інформовані стосовно військових закладів вищої освіти, тож ми допомагаємо молодим людям визначитись зі своїм вибором», - розповідає офіцер-психолог Юлія.

Хто такий гвардієць, які завдання виконує, якими спецзасобами користується, які переваги служби за контрактом та що треба вміти, аби стати офіцером НГУ дізналися школярі-випускники під час зустрічі із гвардійцями.

«Я чув про академію НГУ раніше, але дуже вагався щодо вступу до цього Вишу, але зараз буду розглядати цей варіант детальніше», - розповідає випускник 11 класу Сергій.

По завершенню зустрічі учні мали змогу отримати відповіді на чисельні питання, які їх цікавили.

Група інформації і комунікації Східного ОТО

Микита Сячин, Альона Сергієнко


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0011451244354248 [2] => 0.14158916473389 )