общество

В Ровно гвардейцы со служебным псом Райсом поддержали бездомных животных (фото)

21 февраля 2019
16:14
713
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении пресс-службы 2 Галицкой бригады НГУ:

У Рівному проходив Благодійний ярмарок зі збору коштів для безпритульних тварин, організований благодійним фондом «Серафим». До ініціативи долучилися і військовослужбовці частини 3055 2 Галицької бригади Нацгвардії разом зі службовим собакою на ім’я Райс.

Такий ярмарок під назвою «Хто, як не ти» в Рівному проходив уперше. Прийшовши на майдан Незалежності о першій годині дня і аж до четвертої, рівняни мали змогу придбати домашню випічку, одяг, прикраси.
Активну участь в агітації за гуманне ставлення до домашніх улюбленців та безпритульних тварин взяли і рівненські нацгвардійці.

- Ми бачимо багато собак і котів на вулицях міста, - зауважив начальник кінологічної групи старшина Павло Штаненко. – Чимало з них – породисті, які колись були улюбленцями господарів і яких вигнали з їхніх домівок. Ми маємо пам’ятати, що несемо відповідальність за тих, кого приручаємо. Гвардійцям як нікому це відомо. Адже наші німецькі та бельгійські вівчарки – це друзі, колеги та надійні партнери, на яких можна покластися у критичну мить.

Службовий пес Райс є саме таким. Вже два роки він разом із військовослужбовцями стоїть на сторожі громадського порядку в місті. Він суворий до правопорушників та ласкавий до дітей. На ярмарку Райс мав шалений успіх в останніх. Дітлахи, та й дорослі не пропускали нагоди потріпати його за вухами, погладити і сфотографуватися з ним. Райс у своє чергу подавав їм лапу, лащився до них та подавав голос.

- Я дуже вдячна Національній гвардії за те, що долучилися до нашого благодійного ярмарку, - зазначила директор Центру стерилізації тварин міста та голова фонду «Серафим» Наталія Ющук. - Завдяки їм та ще багатьом благодійникам, нам вдалося зібрати кошти на лікування тварин та корм для них. Маємо надію співпрацювати з військовою частиною 3055 і надалі.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010888576507568 [2] => 0.1660840511322 )