политика

Наблюдатели ОПОРЫ зафиксировали в Славянске полиграфическую продукцию с признаками "черного пиара"

21 февраля 2019
20:14
1191
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении наблюдателей ОПОРЫ:

Наприкінці минулого тижня спостерігачі ОПОРИ виявили у Слов’янську поліграфічну продукцію, що містить ознаки «чорного піару». Ці матеріали розміщені на стовпах по вулиці Аероклубна та Смольна, неподалік від магазину «Южанка».

В тексті відповідної поліграфії зазначено звернення до чинного Президента України Петра Порошенка та до влади загалом. «Порошенко увів військовий стан. Нехай гарантує мир за 30 днів або ця влада має йти геть!», - зазначено у листівці.

Також у цих друкованих матеріалах йде перелік питань до влади та головнокомандувача. Зокрема, у тексті йдеться: «Чому українських моряків беруть у полон за декілька годин? Чому український крейсер досі стоїть недобудований у Миколаєві, замість захисту моря?».

Зрозуміти хто звертається до чинного Президента та влади з тексту поліграфії неможливо. Водночас, у листівці зазначено, що «відповідальність за беззахисність українців несе Верховний Головнокомандувач – Президент України Петро Порошенко».

Звернувшись телефоном до прес-секретарки Донецької територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Марії Зирянової, ОПОРА дізналась, що представники партії не знали про розміщення подібних листівок у Слов’янську. «Ми не бачили такої поліграфії. Чую про це вперше від вас, проте припускаю, що розміщення цих листівок не носить масового характеру», - в коментарі ОПОРІ зауважила прес-секретарка.

Нагадаємо, що розміщення друкованих матеріалів поза визначеними органами місцевого самоврядування місцями має ознаки порушення норм благоустрою (ст. 152 КУпАП).


Теги: выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00211501121521 [2] => 0.21734118461609 )