общество

Проблемы в аэропортах Киева и Тель-Авива: состоялась встреча заместителя главы МИД Украины с послом Израиля

21 февраля 2019
20:29
895
Поделиться:

Об этом говорится с заявлении МИД Украины:

21 лютого Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Держави Ізраїль в Україні Йоеля Ліона в рамках регулярного діалогу українського зовнішньополітичного відомства з дипломатичною місією Ізраїлю.

Під час дружньої бесіди обговорено низку питань взаємодії між двома сторонами як у двосторонньому форматі, так і в рамках міжнародних організацій.

Співрозмовники наголосили на виключній важливості подальшого розвитку партнерства між Україною та Ізраїлем, зокрема з метою виконання домовленостей, досягнутих під час візиту Президента України Петра Порошенка до Держави Ізраїль у січні цього року.

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця поінформував Посла Ізраїлю Йоеля Ліона, що МЗС посилює роботу щодо захисту інтересів громадян України, які подорожують за кордон, і щодо моніторингу ситуації із захисту їх прав.

Cторони домовилися працювати над поглибленням взаємодії між відповідними органами України та Ізраїлю з метою забезпечення інтересів громадян під час відвідання Ізраїлю та України.

Користуючись нагодою, Заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця ще раз засудив провокаційні випадки використання символіки злочинних ідеологій, зокрема нацистської.


Теги: МИД

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010209083557129 [2] => 0.12500095367432 )