политика

С начала года полиция Донетчины зарегистрировала 170 сообщений о нарушении избирательного законодательства

11 марта 2019
15:27
687
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении пресс-службы МВД:

Поліцейські Донецької області відкрили 7 кримінальних проваджень та зареєстрували 75 фейкових повідомлень, створених на окупованій території. Більшість з них стосувалися порушень передвиборчої агітації, хуліганських дій чи підкупу виборців. Правоохоронці перевіряють всю інформацію щодо виборів Президента України.

Всього з початку передвиборчого процесу розпочато 7 кримінальних проваджень, пов’язаних з проведенням чергових виборів Президента України. Наразі 3 з них закрито у зв’язку з відсутністю складу злочину.

Також до суду спрямовано 10 адміністративних матеріалів. Три за ст. 212-12 (Порушення права на користування приміщеннями під час виборчої кампанії), решта – за ст. 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліцейські Маріуполя розслідують 2 факти хуліганства, в одному з яких фігуранту оголошено про підозру. Також досудове розслідування триває за ст. 195 (Погроза знищення майна) Кримінального кодексу України.

До Приморського відділення поліції надійшла заява про знайдені 2 записки з погрозами підпалити місцевий магазин, якщо у подальшому в приміщенні будуть зберігатися агітаційні намети одного з кандидатів.

В Покровську під час огляду автомобіля було виявлено інформаційні листівки, за розповсюдження яких чоловіку пообіцяли гроші. За фактом відкрито кримінальне провадження а ст. 160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України.


Теги: выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

20 марта 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.001121997833252 [2] => 0.37719392776489 )