политика

По предвыборным нарушениям открыто 142 уголовных дела

11 марта 2019
15:44
492
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении пресс-службы МВД Украины:

Про це сьогодні, 11 березня, під час брифінгу заявив заступник начальник Головного слідчого управління Нацполіції Максим Цуцкірідзе.

«З початку передвиборної кампанії на території держави зареєстровано 2786 заяв та повідомлень про правопорушення, які пов'язані безпосередньо з виборчим процесом. За результатами їх розгляду складено 518 адмінпротоколів - їх наслідками стало вже 60 відповідних рішень судів, за які громадяни заплатили відповідні штрафи. Крім того, Національною поліцією розпочато 142 кримінальних проваджень, які прямо або побічно пов'язані з порушенням виборчих прав громадян. Найбільше кримінальних проваджень зареєстровано в Києві - 28, Черкаські -15, Чернігівській - 13, Одеській - 11 та Кіровоградській областях – 10», - сказав Максим Цуцкірідзе.

За словами Максима Цуцкірідзе більшість з розпочатих кримінальних проваджень, а саме 48, стосуються підкупу виборців. В 13 кримінальних провадженнях вже отримали повідомлення про підозру 22 особи, а 3 кримінальні провадження вже передані до суду - в Одеській, Житомирській і Харківській областях.

"21 кримінальне провадження розпочато безпосередньо за фактами підкупу виборців на користь кандидата на посаду президента України Тимошенко, 16 розпочато щодо підкупу на користь кандидата на посаду президента Порошенко, 2 – на користь кандидата від політпартії "Основа" Тарути і по 1 – на користь кандидатів Ляшка, Садового, Зеленського та Шевченко … Ці прізвища фігурують в заявах громадян. При цьому, 15 кримінальних проваджень вже закрито, інформація не підтвердилась», - зазначив Максим Цуцкірідзе.

«Поліція всебічно та об’єктивно реагує на всі звернення щодо порушення виборчих прав, не залежно від політичної приналежності. Озвучена статистика - реальна картина в державі щодо порушення виборчих прав, а основна ціль – профілактична, щоб ті цифри які зазначені, перестали зростати, а учасники виборчого процесу пам’ятали, що закон порушувати неможна», - зазначив Цуцкірідзе.


Теги: выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0011329650878906 [2] => 0.11880207061768 )