общество

С начала предвыборной кампании харьковские полицейские открыли 9 уголовных дел

13 марта 2019
07:22
875
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении полиции Харьковской области:

Відкрито 9 кримінальних проваджень, складено 2 адміністративні протоколи. За 70 заявами під час проведення перевірки порушень законодавства не виявлено. За іншими матеріалами тривають перевірки фактів, викладених у заявах.

11 березня до поліції поштою надійшли 5 повідомлень від громадської організації «Міжнародна ліга миру».

Зокрема, про те, що 15 лютого у Харкові невідомий чоловік після словесної перепалки погрожував предметом, схожим на пістолет, волонтерам, які розповсюджували листівки з агітацією кандидата на пост Президента України.

Також на сайті «Громадянська мережа «Опора» було поширено новину про те, що 07 лютого у Харкові невідомі вчинили протиправні дії відносно агітаторів, які роздавали друковані агітаційні матеріали партії кандидата у Президенти України. У агітаторів забрали агітаційні матеріали та вибили з рук телефон.

15 лютого на проспекті Тракторобудівників було виявлено пошкодження бігбордів кандидата у Президенти України. Невідома особа облила зеленою речовиною бігборд з агітаційною рекламою.

09 лютого в соціальній мережі «Фейсбук» розміщено відеоролик, на якому зафіксовано непоодинокі випадки пошкодження у Харкові невідомими особами сітілайтів із зовнішньою рекламою кандидатів на пост Президента України.

11 лютого на сайті одного з кандидатів на пост Президента України розміщено новину про те, що у місті Харків намагались зірвати його прес-конференцію, відключивши електропостачання у будівлі прес-центру, де проводився захід.

Всі матеріали зареєстровані належним чином. Проводяться перевірки.


Теги: выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

20 марта 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00097107887268066 [2] => 0.19263410568237 )