экономика

Духові шафи Bosch - все, що ви бажали знати, але побоюваліся питати

16 марта 2019
08:37
967
Поделиться:

На правах рекламы

Коли у 1886 році німецький підприємець Роберт Бош вирішив створити компанію "Майстерня точної механіки і електротехніки", він іне міг припустити, у що перетвориться його починання.

Сьогодні Bosch стала культовим виробником. Він - поставнік технологій і пристроїв для споживача, включаючи космос, авіапром, будпром, товари широкого вжитку та духові шафи на кухню.

Мало хто знає, але на самому початку свого існування компанія Роберта Боша займалася дурницями - налагодженням телефонів, датчиків та ін.

Так, Бош активно співпрацював з фашистами. Так, в 1945 році його виробництво було в руїнах. І так - перша в Європі автомагнітола була випущена у 1952 році саме у Bosch.

Але повернемося на кухню.Bosch в Україні пропонує корістувачам найновітніші прилади для повсякденного використування.

Вбудовувані духові шафи

Коли оновлюєте кухню, перед вами обов'язково постане проблема вбудованої кухнної техніки. Час минає, техніка стає "розумнішою", і постає питання - що вибрати.

Serie | 8 HSG656RS1

Крайня розробка німецьки фахівців Bosch. Мінімалне споживання електроенергії, випічка з використання пари, потужне освітлення, автоматичне налаштування. Все як ви любите.

Ледь не забули - там ще термощуп PerfectRoast (про це пізніше) та сенсор для випікання PerfectBake.

До речі, на сайті Bosch в Україні можно переглянути всі інтернет-магазини мережі, або вибрати магазин фірмової торгівлі.

Serie | 8 CSG656BS1

Бажаєте компактно? У Bosch це є. "Розумний" TFT дісплей, автоматичне налаштування та особливе покриття шафи - і ваш кухар не буде виходити з кухні.

Партнери Bosch в Україні пропонують 4-рокову гаранію на цю шафу, доставку, установку та підключення.

Усі сучасні духові шафи Bosch обладнані устаткуванням для підключення до Інтернету - Home Connect. Шо це означає - це можливість керувати та стежити за пріготуванням страв - зі смартфону, або планшету, підключеного до мережі.

Бюджетна Serie | 8 HBG636BS1

Ця "малеча" спожіває лише 3,65 кВт електроенергії. Але оздоблена системою 4D Hot Air, має DishAssist, та покриття EcoClean Direct.

4D Hot Air забезпече рівномірний розподіл тепла та ідеальний результат на будь-якому рівні.

За допомогою DishAssist Bosch зможе автоматично налаштувати оптимальну температури нагріву духової шафи та час приготування їжі.

EcoClean Direct - також винахід Bosch - гарантує чістоту духової шафи завдяки особливому покриттю, яке поглинає бруд.

Увага! Тісто, як і тісячи років тому, треба замішувати самому. Все інше Bosch зробе без вашої участі.

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

26 мая 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00099301338195801 [2] => 0.051681995391846 )