политика

Тимошенко пообещала жителям Харьковщины: Порошенко и его окружение ответят за все преступления

17 марта 2019
15:03
2089
Поделиться:

Об этом лидер партии "Батькившина" и кандидат на пост Президента Украины Юлия Тимошенко заявила в ходе своего визита в Харьковскую область, отмечает пресс-служба партии:

Петро Порошенко та все його корупційне оточення відповідатимуть за законом і за заробляння мільйонних статків на власній армії під час війни, і за тарифну вакханалію, яка призвела до збідніння українців.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час велелюдного мітингу в Чугуєві на Харківщині.

Вона нагадала про оприлюднене нещодавно журналістське розслідування, яке викрило корупцію президента та його оточення на постачанні з країни-агресора непридатних запчастин для української військової техніки за завищеними цінами, і яке продемонструвало всю фальшивість патріотичних гасел Порошенка.

«Нам треба буде всіх, хто хоч копійку з армії взяв, притягнути до відповідальності», – наголосила лідер «Батьківщини», анонсуючи свої першочергові кроки після перемоги на президентських виборах.

Кандидат у Президенти попередила, її прихід до влади покладе край корупційному життю олігархічної системи, яка лише змінює обличчя на кожних виборах.

«Ми з ними домовлятися не будемо, адже кожен, хто з ними домовиться, закриває майбутнє для України. Ми знаємо, як все поставити на місце», – переконана Юлія Тимошенко.

І перше, що вона зробить як новий президент – «я виконаю зобов’язання, яке брав президент Порошенко під час своєї інавгурації: посаджу за корупцію трьох його друзів».

«Але трьома друзями не обійдеться», – попередила Голова партії «Батьківщина» і додала, що нова влада виведе контрольні органи з-під впливу президента, щоб припинити корупцію та олігархію в країні.

Зробити це дозволить Нова Конституція, яка буде ухвалена на всеукраїнському референдумі.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010430812835693 [2] => 0.18906402587891 )