общество

Кандидаты на должности главных сержантов НГУ сдавали зачеты в Харькове

19 марта 2019
12:46
758
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении пресс-службы Восточного теруправления НГУ:

Сержант має бути першим во всьому – в навчанні, у вихованні, у спорті. Щоб відповідати таким вимогам молодші командири навчаються у Навчальний центр Національної гвардії України, що у Золочеві. У 3 оперативній бригаді були проведені заліки кандидатів на навчання, а саме на посади головних сержантів взводів та рот.

Здача нормативів з фізичної підготовки один з найважливіших предметів у системі професійного навчання військовослужбовців. Тож кандидати, яких направляють до навчального центру повинні показати найкращі результати.

«Перший етап відбору – перевірка фізичної підготовки, потім екзамени з загальних військових дисциплін. Виходячи з того, які результати показали кандидати на першому етапі вони проходять далі. Здача фізичної підготовки розпочинається з виконання особовим складом вправи з підтягування на перекладині, потім військовослужбовці здають нормативи з бігу на 100 метрів та 3 кілометри», – коментує головний старшина частини старший прапорщик Олег Капшук.

Програма відбору прописана таким чином, щоб можна було правильно визначити рівень підготовки військовослужбовців за усіма напрямами. Окрім фізичної підготовки кандидати до навчального центру здаватимуть тести на знання положень Статутів Збройних Сил України та тести з професійної і психологічної підготовки.

Вже на початку квітня кандидати на навчання прибудуть до Золочева на вступні іспити, а поки що у майбутніх головних сержантів є час на підготовку.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00099611282348633 [2] => 0.16034007072449 )