политика

Подразделения МВД переходят на усиленный режим несения службы

20 марта 2019
14:44
982
Поделиться:

Об этом сегодня, 20 марта, во время встречи с представителями Национального демократического института международных дел в Украине заявил председатель координационного штаба МВД - советник министра внутренних дел Иван Стойко.

Стороны обсудили ход избирательной кампании с точки зрения совершенных правонарушений и непосильную работу правоохранителей для проведения безопасных выборов.

Об этом сообщает пресс-центр МВД Украины:

«21 березня МВС і підконтрольні йому центральні органи виконавчої влади - Національна поліція, Національна гвардія, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна та міграційна служби переходять на посилений режим несення служби. Загалом до забезпечення безпеки виборчого процесу буде залучено понад 134 тисячі правоохоронців», - наголосив Іван Стойко.

Радник міністра внутрішніх справ зазначив, що МВС готове до будь-якого розвитку подій під час виборів і запобігає будь-яким незаконним діям та проявам агресії.

«Тримаємо руку на пульсі. Посилено працює координаційний штаб МВС і штаби в областях. Безперебійно проводиться моніторинг оперативної ситуації. Поліцейські миттєво реагують на всі повідомлення про порушення виборчого законодавства», - сказав він.

Голова місії Національного демократичного інституту, аналітик із питань політичного контексту та передвиборчих кампаній Стефан Швед подякував за зразкову роботу МВС з точки зору комунікації з громадськістю та моніторингу порушень виборчого законодавства.

«Ми щодня отримуємо від МВС всі дані щодо кількості зафіксованих правопорушень, складених адміністративних протоколів і відкритих даних про перебіг виборчої кампанії. Нас цікавлять можливі виклики, з якими українці можуть зіткнутися в день виборів», - поцікавився Стефан Швед.

Радник міністра МВС розповів, що правоохоронці враховують всі можливі виклики, які можуть відбутися і посилено працюють над їх протидією.

«Служба безпеки України та підрозділи МВС, які працюють негласно, розкривають багато випадків втручання Росії в передвиборчий процес. Думаємо, що саме в день виборів можуть відбутися різноманітні провокації. Але ми не допустимо цього! Ми підготовлені до будь-яких викликів і протидіємо їм. Зробимо все, щоб громадяни були захищені, змогли вільно проголосувати і підрахунок голосів відбувся чесно», - наголосив Іван Стойко.

Також він зазначив, що окрім зовнішніх викликів є й внутрішні. Вкотре закликав кандидатів і їхні команди проводити чесно передвиборчу кампанію.

«У першу чергу треба ставити нашу державу – Україну, наш народ, майбутнє, а не свої особисті інтереси. Закликаємо всіх кандидатів у Президенти України вміти як вигравати, так і програвати законно! Не влаштовувати будь-які провокаційні заходи, які могли б сколихнути Україну. Ніколи не забувайте, що окрім внутрішніх негараздів є й зовнішні виклики», - наголосив Іван Стойко.

Наприкінці зустрічі радник міністра МВС Іван Стойко подякував представникам міжнародних інституцій за посильну допомогу, яку вони надають Україні в нелегкий для неї час та наголосив на подальшій координованій співпраці.


Теги: выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00097203254699707 [2] => 0.14063405990601 )