политика

Тетерук: Правоохранительные органы должны привлечь Медведчука к ответственности за государственную измену

20 марта 2019
14:57
722
Поделиться:

Первый заместитель руководителя фракции "Народный фронт" Андрей Тетерук убежден, что правоохранительные органы должны привлечь к уголовной ответственности председателя ВОО "Украинский выбор" Виктора Медведчука.

Об этом он заявил, выступая с парламентской трибуны, сообщили в пресс-службе Народного фронта:

"5 лютого цього року мною було подано депутатське звернення до Генеральної прокуратури України з приводу сумнозвісних заяв Медведчука на форумі, де він закликав надати автономію Донбасу зі створенням парламенту та всяких інших забаганок Кремля", – повідомив Андрій Тетерук.

"Такі дії згідно чинного Кримінального кодексу класифікуються за двома статтями: "Посягання на територіальну цілісність і недоторканість" та "Державна зрада", – додав він.

За словами народного депутата, з того часу, як він направив своє звернення, минуло вже 43 дні.

"Я щиро сподіваюсь, що правоохоронні органи використовують цей час для якісного збору доказової бази, яку вони направлять до суду й притягнуть громадянина Медведчука до відповідальності, а не задля того, щоб "злити" цю справу", – зазначив представник "Народного фронту".

"Важливо, щоб ми не забували про кожну спробу зазіхнути на територіальну цілісність нашої держави. Тому що це не тільки справа Генеральної прокуратури, Служби безпеки та Збройних Сил України – згідно Конституції України захист суверенітету та територіальної цілісності держави є справою всього українського народу", – наголосив парламентарій.

"Саме тому наша рішуча позиція має спонукати правоохоронні органи якісно виконати свою роботу, провести розслідування й притягнути громадянина Медведчука до відповідальності за статтями "Державна зрада" та "Посягання на суверенітет і територіальну цілісність". Кожна людина, яка буде посягати на нашу державу, має бути покарана - отримати термін ув’язнення та слугувати прикладом для будь-кого, хто прийде до нас із мечем. Хто прийде до нас з мечем, той від меча й загине", – підсумував Андрій Тетерук.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00076699256896973 [2] => 0.081641912460327 )