общество

В полицию Краматорска за неделю сдались четыре террориста

23 марта 2019
18:29
909
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении полиции Краматорска:

Чоловіки чергували на блокпостах терористів за отримання грошових коштів та продовольчих пайків. Після визволення Краматорська вони приховували своє «бойове» минуле, але вирішили розпочати життя без страху відповідальності і добровільно звернулись до поліції. Наразі за усіма фактами розпочато досудове розслідування.

Так, у березні до Краматорського відділу поліції звернувся місцевий житель 1990 року народження. Він повідомив, що у червня 2014 року перебував у рядах «службовців» так званої «ДНР». Як і деякі інші містяни, він незаконно здійснював контрольно-пропускний режим на одному з блокпостів Краматорська. Чоловік оглядав автотранспорт, перевіряв документи у водіїв та пасажирів. Винагородою за таку «службу» були продукти харчування та гроші. Але зрозумівши, що став жертвою пропаганди і займається протизаконною діяльністю. Коли Краматорськ звільнили найманець не поїхав, але ретельно приховував свій минулий зв’язок з «ДНР».

З аналогічними заявами звернулись до поліції ще троє чоловіків. Всі вони вступивши до лав незаконного збройного формування «ДНР» влітку 2014 року, за кілька тижнів «служби» поспішили добровільно з нього вийти. Але той невеликий строк знаходження у незаконному збройному формуванні вже кілька років змушує людей жити в страху настання кримінальної відповідальності.

Наразі у відношенні всіх чотирьох учасників незаконного збройного формування розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». Поліцейські перевіряють діяльність колишніх бойовиків. Після того, як буде доведено, що на час перебування в НЗФ вони не скоювали тяжких злочинів, чоловіки будуть офіційно звільнені від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України гарантує учасникам незаконних збройних формувань звільнення від кримінальної відповідальності у разі добровільної здачі правоохоронним органам.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010778903961182 [2] => 0.21020603179932 )