здоровье

Украинский боец-доброволец срочно нуждается в помощи! (фото)

23 марта 2019
18:44
1161
Поделиться:

Об этом на своей странице в соцсети сообщила основатель медслужбы УДА "Госпитальеры" Яна Зинкевич:

Прошу репосту!
Що ми бачимо на цьому фото?

Родина тяжкопораненого Героя вперше бачить його в реанімації.
Не потрібні сльози, не вистачить молитв - потрібна допомога. Що може кожен з нас? - підтримати родину та Назара. Він відчайдушно боровся за життя з першої секунди після поранення і бореться щосекунди зараз. Тепер його життя буде набагато складнішим, але воно цінне і варте того, щоб за нього боролись.

Він не цифра, і не статистика, він не просто «ще один тяжкий поранений». Тут не буде його псевдо, тут буде його ім‘я та його історія
На фото - Співак Назар Назар Спивак. Йому 32 роки, він родом з міста Ходорів, Львівської області. Доброволець 8 батальйону УДА «Аратта». Поранений тиждень тому. У нього складне поранення в шию, з пошкодженням шийного відділу хребта (повний параліч рук та корпусу, частковий параліч ніг). На даний момент він знаходиться в реанімації та його стан важкий, але уже на щастя можна сказати стабільний. Уже зараз потрібно готуватись до тривалої реабілітації та великої кількості медичних та гігієнічних засобів на перший час.

Що ми можемо зробити? Зробити внесок в порятунок Героя та його подальшу реабілітацію та якісне самостійне життя

Допомогти Герою можна тут:

4149 6293 9113 4210 Співак Надія, мати пораненого Героя

P.S. Будь ласка , вкажіть коментар до платежу: лікування.

Зараз бієць знаходиться в реанімації політравми лікарні Мечникова, Дніпро. Дякую команді лікарів 61 військового госпіталя (Маріуполь), що приймали його після поранення; нашій групі Госпітальєрів, що його евакуювала з передової - другу Арт Шнайдер та Александр Владимирович другу Пілату; Військово-цивільному співробітництву та особисто Татьяна Губа; команді л.Мечникова та особисто Юрій Скребець.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00193190574646 [2] => 0.19315695762634 )