политика

В партии "Батькивщина" опровергли информацию о "сетках" в Одесской области

23 марта 2019
19:29
777
Поделиться:

Об этом говорится в заявлении пресс-службы партии:

«Батьківщина» спростовує неправдиву інформацію, яка була розповсюджена сьогодні у ЗМІ щодо затримання на Одещині у м. Подольськ правоохоронцями учасників мережі підкупу за одного з кандидатів у президенти з великою сумою готівки нібито в одному з офісів партії.

«Офіційно заявляємо, що ми вкрай обурені цією провокацією. Інформація в ЗМІ не відповідає дійсності, цей факт вилучення великої суми грошей стався в одному з відділень «ПриватБанку» який є державним і жодного відношення до партійних офісів партії ВО «Батьківщина» не має», – йдеться у заяві.

У партії вважають, що дана провокація спрямована на дискредитацію політичної сили і кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко.

«Наші юристи вже готують позов до суду щодо захисту честі та гідності.

Припускаємо, що швидше за все це були гроші для виборчої мережі БПП, тому й зберігалися в державному банку одним з народних депутатів політсили президента, що було зроблено з метою конфіденційності», – зазначають у заяві.

Напомним, ранее сегодня сообщалось, что в Одесской области сотрудники прокуратуры разоблачили структуру, занимающуюся подкупом избирателей в пользу одной из политических сил. Деньги, предназначенные для скупки голосов, были найдены в служебном кабинете руководителя одного из отделений «ПриватБанка» в городе Подольск.


Теги: выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00083422660827637 [2] => 0.13670110702515 )