спорт

В Чернигове бойцы ВСУ показали мастерство владения приемами рукопашного боя

25 марта 2019
08:34
662
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении сайта Минобороны:

В Чернігові за першість на відкритому чемпіонаті з рукопашного бою змагалися 9 команд бійців від військових частин оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. Військових, у проведенні чемпіонату, підтримали фахівці Чернігівської обласної організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна».

Військовослужбовці змагалися у семи вагових категоріях, а боротьба йшла як в особистій номінації так і у загальнокомандному заліку.

Кожен спаринг бійців тримав глядачів у напруженні, інколи аж до самого кінця бою важко було визначити переможця, а іноді бої завершувались миттєво, з застосуванням больових прийомів, нокдаунів і, навіть, нокаутів.

— Майстерність наших бійців щоразу зростає. Відчувається, що до змагань готувалися на совість. Нині нам з суддями навіть довелося похвилюватися — бої були чесні, але досить жорсткі, — констатував начальник фізичної підготовки і спорту оперативного командування «Північ» підполковник Руслан Карпінський. — Також зазначу, що заняття з рукопашного бою та подібні змагання є невід’ємною частиною бойової підготовки військовослужбовців.

В особистому заліку перемогу святкували Олег Нейлик (до 60 кг), Іван Довгий (до 65 кг), Максим Кагал (до 70 кг), Антон Федоров (до 75 кг), Артем Веретенник (до 80 кг), Євген Біліченко (до 85 кг) та Ігор Тищук (понад 85 кг),

Переможцями чемпіонату на кубок ОК «Північ» стала команда бійців 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького, друге місце здобули бердичівські артилеристи, а бронза належить рукопашникам з 58-ї окремої мотопіхотної бригади.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
25 апреля 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010161399841309 [2] => 0.13434815406799 )