общество

Аллеров поздравил гвардейцев с наступающим Днем Национальной гвардии Украины

25 марта 2019
12:36
955
Поделиться:

ПАНОВЕ СОЛДАТИ, СЕРЖАНТИ, ОФІЦЕРИ І ГЕНЕРАЛИ! ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди п’ятої річниці з Дня створення Національної гвардії України.

Підбиваючи підсумки на першому доленосному рубежі в історії військового формування, з гордістю констатую, що Національна гвардія від початку існування рішуче заявила про себе, продемонструвавши суспільству потужний працездатний бойовий колектив патріотів і однодумців, здатних виконувати завдання щодо захисту територіальної цілісності та забезпечення безпеки держави.

З перших днів активні дії воїнів-гвардійців сприяли стримуванню розповзання вірусу сепаратизму на території держави. На рахунку гвардійців – визволення захопленої бойовиками будівлі Харківської ОДА і перший відкритий бій з сепаратистами під Семенівкою, відбиття нападу на військову частину в Маріуполі, локалізація російських найманців у Слов’янську та участь у визволенні перших українських міст. Саме в цей вирішальний для долі держави час сотні патріотів вступили до лав добровольчих батальйонів, які стали гордістю гвардії.

Після переходу російської агресії у відкриту форму військовослужбовці постійно беруть участь у відсічі збройній агресії. І сьогодні Національна гвардія залишається однією з основних складових Об’єднаних сил, а її роль у стримуванні агресії отримала високу оцінку не лише керівництва держави, але й мільйонів пересічних громадян України.

Виконуючи завдання по захисту Батьківщини, воїни-гвардійці постійно відчувають турботу і підтримку громадян держави. У складні часи волонтери забезпечували захисників України найнеобхіднішим. Водночас і керівництво держави, незважаючи на складну економічну ситуацію знаходить ресурси для поступового покращення забезпечення військовослужбовців. Сьогодні Національна гвардія оснащена сучасними зразками озброєння та військової техніки. Гвардія отримала понад 360 одиниць нової бронетанкової техніки, серед яких новітні зразки. Створені танкові підрозділи, артилерійські і підрозділи протиповітряної оборони. Сформовано ескадрилью безпілотних авіаційних комплексів, нарощується парк літаків та вертольотів. В рамках угоди між урядом України та урядом Французької Республіки Національна гвардія України отримала перший вертоліт французького виробництва Airbus H-225 Super Puma.

Військовослужбовці забезпечені формою одягу, що відповідає сучасним стандартам. Суттєво покращилася якість харчування особового складу як в пунктах постійної дислокації, так і в польових умовах. Вирішуються питання забезпечення житлом –1373 військовослужбовці отримали власне та службове житло.

В сучасних умовах, при загостренні гібридних загроз безпеці держави всередині країни Національна гвардія відіграє не менш важливу роль у стабілізації суспільно-політичної обстановки в усіх регіонах держави. Військовослужбовці надійно протидіють спробам розхитування обстановки під час масових заходів і протестних акцій, забезпечують громадський спокій і безпеку громадян.

Щоденно виконуючи інші, не менш відповідальні завдання по охороні важливих державних об’єктів, забезпеченню роботи судових установ, наданню всебічної підтримки правоохоронцям, військовослужбовці здобувають шану і повагу українців.

Одночасно з виконанням службово-бойових завдань здійснюється реформування Національної гвардії України з метою приведення її у відповідність до кращих стандартів провідних країн світу. Докорінно змінено систему підготовки військовослужбовців. Впроваджується інститут інструкторів з бойової підготовки, введені відповідні посади у військових частинах, створено школу підготовки інструкторів.

Продовжується формування професійного сержантського корпусу, сформовано чітку вертикаль посад сержантського і старшинського складу: введено 122 посади головних старшин та 1614 посад головних сержантів.

У Головному управлінні створено відділ стратегічного і середньострокового планування і сумісності з військовими структурами НАТО. Особовий склад щорічно залучається до участі у міжнародних навчаннях “Rapid Trident”, “Sea Breeze”. Створено першу бригаду нового зразка, структура управління якої побудована за принципом підрозділів країн-членів НАТО.

Національна гвардія стала повноправним членом FIEP – міжнародної асоціації сил жандармерії та поліції в статусі військової установи. Поглиблюється співпраця з аналогічними військовими формуваннями багатьох країн світу.

Активно впроваджуючи новітній світовий досвід, ми разом з тим зберігаємо і примножуємо багаті традиції патріотизму та відданого служіння українському народові, закладені багатьма поколіннями воїнів-захисників України. Вдячний ветеранам, які своєю активною підтримкою, готовністю поділитися досвідом та дружньою порадою допомагають розбудовувати та зміцнювати Національну гвардію України, беруть участь у вихованні молодих бійців.

Але головним здобутком за п’ять років вважаю шану і повагу суспільства до Національної гвардії. Рекордно високий рівень довіри громадян – нагорода за спільні зусилля усіх військовослужбовців. Упевнений, що саме підтримка мільйонів українців є запорукою виконання усіх завдань по захисту Вітчизни, якими б складними вони не були.

В день професійного свята від усієї душі бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя, наснаги в службовій діяльності на благо держави та українського народу.

Висловлюю вдячність ветеранам, добровольцям, волонтерам, членам сімей військовослужбовців за підтримку.

Слава Національній гвардії України!

Слава Україні!

З повагою

командувач Національної гвардії України

генерал-полковник

Ю. В. Аллеров

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
23 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0009918212890625 [2] => 0.13819694519043 )