политика

Наев - гвардейцам, несущим службу в ООС: "Искренне благодарю за доблесть!"

26 марта 2019
16:04
852
Поделиться:

Сьогодні в районі проведення операції Об’єднаних сил відбулися урочистості з нагоди відзначення 5-ої річниці Національної гвардії України.

Звертаючись до гвардійців командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв зауважив, що угруповання Нацгвардії взяло на себе потужні функції боротьби з російськими окупантами на Сході країни та, водночас, з подвижниками російського агресора в середині української держави.

«Вітаючи вас з Днем створення Національної гвардії України, щиро дякую за звитягу, вірність українському народові. Зичу вам міцного здоров’я, добра і спільних успіхів на шляху до визволення України та відновлення її територіальної цілісності», – привітав присутніх командувач Об’єднаних сил.

До поздоровлення приєднався заступник командувача ОС із питань застосування сил і засобів НГУ генерал-майор Гусейн Вісханов.

«Вітаю вас з 5-ою річницею Нацгвардії від імені Командувача, командування НГУ та від себе особисто. Ви всі виконуєте найважливіше завдання – захищаєте батьківщину. Сторінки історії України пишуться саме зараз, саме вашими руками, вчинками і результатами роботи», – зазначив Гусейн Хамзатович.

Заступник командувача ОС побажав особовому складу наснаги, добра, світлого майбутнього та швидшого закінчення війни перемогою української держави. З нагоди свята кращі військовослужбовці угрупування були нагороджені відзнаками та грамотами командувача Об’єднаних сил.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00080704689025879 [2] => 0.18263292312622 )