общество

Гендиректор 1+1 грозит Порошенко судом

29 марта 2019
15:26
988
Поделиться:

Об этом Александр Ткаченко написал на своей странице в соцсети:

Звернення до П.Порошенка.

Пане Президенте,
Бачу ви останнього тижня відкрито занепокоїлися долею каналу 1+1. Кажете, вам шкода наших заляканих журналістів. Знаєте, не треба нас жаліти. Краще відчепіться.
Знаю, що насправді ми вам давно небайдужі. Відтоді, коли просили підтримати вас на виборах 2014-го, і потім, коли в різний спосіб намагалися отримати контроль над каналом - переважно методами тиску та шантажу.
Зараз ви чомусь вирішили, що журналісти на Плюсах - залякані. Буду вам вдячний, якщо наведете приклади. Наразі, якщо їх не буде -збираюсь подати проти вас позов до суду за маніпуляції громадською думкою та тиск на незалежні ЗМІ. Фактів у мене вдосталь.
Водночас, мені щиро шкода всіх тих, кого я раніше називав колегами з каналів, які так «щиро» розповідають «правду від Порошенка»- 5-ий та Прямий. І у що їх перетворила ваша, так звана, редакційна політика, та до якого бездоння ви намагаєтесь опустити інші ЗМІ та блогерів - де грошима, де цинічною грою на почутті патріотизму. Вашого патріотизму, який дозволив вам стати ще багатшим, під час кризи в країні, яку ви ще очолюєте. Хочу вас запевнити, реваншу повернення владного контролю над ЗМІ - не буде.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010910034179688 [2] => 0.11778616905212 )