политика

В Харьковской области обеспечивать правопорядок во время второго тура будут около 4 тыс правоохранителей

17 апреля 2019
15:36
585
Поделиться:

Харьковская полиция готова обеспечить надлежащий правопорядок во время проведения второго тура выборов Президента Украины. Об этом во время брифинга в Харьковской областной государственной администрации сообщил начальник Управления превентивной деятельности ГУНП в Харьковской области Сергей Бирбасов.

"В местах расположения окружных и территориальных избирательных комиссий планируется привлечь около 3850 сотрудников правоохранительных органов - сотрудников полиции и курсантов ХНУВД, - рассказал Сергей Бирбасов. - На каждом избирательном участке также будет нести службу работник из числа подразделений ГСЧС. Для реагирования на сообщения об обнаружении взрывоопасных устройств и веществ, а также для обследования ОИК и УИК создано 9 совместных групп взрывотехников".

Станом на 16 квітня до підрозділів ГУНП в Харківській області надійшло 432 заяви та повідомлення, пов’язані із виборами Президента України. Вся інформація внесена до Журналів єдиного обліку підрозділів ГУНП.

Після першого туру виборів Президента України слідчими ГУНП в Харківській області було зареєстровано 2 кримінальних провадження. Загалом за період проведення в Україні президентської виборчої кампанії 2019 року слідчими підрозділами ГУНП в Харківській області зареєстровано в ЄРДР 26 кримінальних проваджень, у т.ч. 2 - за ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) та 6 - за ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України та іншими фактами.

Крім цього з початку виборів Президента України оголошено дві підозри у Богодухівському ВП за фактом крадіжки агітаційного кубу та одна - Шевченківськім ВП за фактом крадіжки стільця та столу з агітаційного намету кандидата в Президенти України. Обидва кримінальних провадження закінчені та направлені до суду з обвинувальними актами.

Начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області Сергій Бірбасов зазначив, що 21 квітня відбудеться голосування у другому турі виборів на пост Президента України. На території Харківської області створено 14 окружних виборчих комісій та 1681 територіальна виборча дільниця.

- За проведеними розрахунками сил і засобів, для забезпечення охорони публічного порядку на виборчих дільницях та в місцях розташування окружних і територіальних виборчих комісій планується залучити близько 3850 працівників правоохоронних органів - співробітників поліції та курсантів ХНУВС, - розповів Сергій Бірбасов. - На кожній виборчий дільниці також буде нести службу працівник з числа підрозділів ДСНС. Для реагування на повідомлення про виявлення вибухонебезпечних пристроїв та речовин, а також для обстеження ОВК і ДВК створено 9 спільних груп вибухотехників.

У день виборів для здійснення спільного патрулювання на вулицях та в інших громадських місцях будуть залучені додатково працівники поліції УПП та військовослужбовці НГУ.

Окрім забезпечення публічного порядку, на органи внутрішніх справ покладається охорона виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації у приміщеннях виборчих комісій та під час їх перевезення членами виборчих комісій.


Теги: выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

23 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010731220245361 [2] => 0.12722206115723 )