МВД сделало важное заявление

17 апреля 2019
16:29
1558
Поделиться:

Министерство внутренних дел Украины ждет представителей штабов кандидатов в президенты Петра Порошенко и Владимира Зеленского в 17.00 в среду на совещание по обеспечению безопасности в ходе дебатов на НСК "Олимпийский", заявляет министр внутренних дел Украины Арсен Аваков.

"Мы ожидаем до 60 тыс человек на дебаты. Исходя из этого, пригласили представителей штабов (на 17:00 в МВД)", - сказал Аваков.

"Видим разночтения в нюансах, которые могут повлиять на безопасность", - пояснил министр предмет встречи.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що у кожного штабу кандидатів у президенти своє бачення проведення дебатів на стадіоні «Олімпійський». Щоб уникнути провокацій та провести захід безпечно, МВС запросило до себе представників кандидатів у Президенти, щоб напрацювати спільні шляхи забезпечення порядку.

«Ми розуміємо, що в кожного штабу своє бачення ситуації, тому ми прийняли рішення сьогодні, 17 квітня, на 17 00 провести зустріч з представниками штабів, щоб знайти напрацювати безпечну схему проведення дебатів», - сказав Арсен Аваков.

Міністр відмітив, що на стадіоні очікується до 60 тисяч українців, які прийдуть підтримати своїх кандидатів. Тому планується залучити до 10 тисяч правоохоронців.

«Працівникам системи МВС доведеться працювати як зовні, так і всередині стадіону,цим можна пояснити таку кількість правоохоронців», - зазначив він.

«Крім того, буде заповнена вся фан-зона. Ми будемо безпечно розміщати потоки людей. Звісно, буде перевірка на металошукачах та огляд. І я прошу всіх з розумінням поставитись до заходів безпеки», - наголосив Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ сьогодні проінспектував стадіон "Олімпійський" та провів там нараду з силовиками.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
21 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0019400119781494 [2] => 0.23707294464111 )