политика

В Минобороны рассказали о работе Днепровского госпиталя

18 апреля 2019
18:38
602
Поделиться:

Об этом пишет сайт МО Украины:

Лише з початку квітня військовими реаніматологами було евакуйовані шість військовослужбовців, які отримали важкі поранення в районі проведення ООС.

За словами начальника відділення анестезіології і реанімації підполковника медичної служби Ольги Полякової, з настанням темряви значно посилюються обстріли російськими окупаційними військами наших позицій тож не дивно, що значна кількість евакуацій проводиться у темну пору доби.

— У переважній більшості випадків це важкопоранені, евакуація яких здійснювалася при штучній вентиляції легень. З моменту отримання поранення у нас є приблизно дві години щоб дати бійцю шанс на життя, — додала підполковник медичної служби Ольга Полякова.

— Завдяки сучасному обладнанню та професіоналізму медичного персоналу, вертолітних екіпажів на етапі транспортування ми не втратили жодного пораненого, — зазначила підполковник медичної служби Ольга Полякова.

Загалом, за 5 років війни лікарською бригадою відділення анестезіології і реанімації Дніпровського військового госпіталю було здійснено більше 635 вильотів та евакуйовано понад 3780 поранених, 219 з яких — у надважкому стані.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00081086158752441 [2] => 0.10973787307739 )