общество

В Харькове провели учебные сборы для будущих офицеров медицинской службы

19 апреля 2019
08:38
1166
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Минобороны Украины:

На базі Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбувся навчальний збір з майбутніми офіцерами медичної служби.

До заходу залучено понад 100 студентів Харківського Національного медичного університету, які пройшли теоретичний і практичний курси навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

Спільно з Військово-медичним клінічним центром Північного регіону на навчально-тренувальній базі інституту проведено практичне заняття щодо організації надання першої медичної допомоги під час ведення бойових дій.

Військовослужбовці у складі підрозділу виконували завдання, під час яких діставали умовного пораненого з бойової машини, оглядали та надавали невідкладну допомогу потерпілому з подальшою евакуацією його до безпечної ділянки. За виконанням алгоритму дій спостерігали студенти. На кожному етапі надання медичної допомоги вони отримували коментарі та роз’яснення військових медиків.

— Заняття спрямоване на вивчення студентами досвіду бойових дій підрозділів, набутого під час виконання завдань на сході нашої держави. Подібні заходи, які ми проводимо з майбутніми офіцерами медичної служби підвищують рівень їх теоретичних знань і практичних навичок для подальшого виконання ними завдань за призначенням, — розповів начальник медичної служби інституту Юрій Колосов.

Також в ході збору студентам продемонстрували зразки озброєння та військової техніки, якими оснащене сучасне українське військо, та ознайомили їх організацією медичного забезпечення підрозділів Збройних сил України.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
23 204 
+393
Болеет:  
13 197 
-1
Выздоровело:  
9 311 
+377
Умерло:  
696 
+17

30 мая 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00074195861816406 [2] => 0.32129096984863 )