общество

Бех: полиция Харьковщины получила новые автомобили (фото)

18 апреля 2019
15:46
3557
Поделиться:

Об этом на своей странице в соцсети рассказал начальник ГУ Национальной полиции Украины в Харьковской области Олег Бех:

5-річний Артем ще не визначився, ким хоче бути. Але знаю точно – він мріяв покататися у поліцейському авто. Трохи зніяковів від уваги дорослих. Та після поїздки з генералом )) за кермом заспокоївся і дуже впевнено перебрався на водійське крісло новенької автівки. Ці машини і обладнання харківська поліція отримала сьогодні від Консультаційної місії Європейського союзу, наших постійних партнерів з реформування поліції. Я не знаю, яку професію обере Артемко. Це не має жодного значення. Головне, що маленький хлопчик та його родина почувають себе захищеними. Поліція дійсно змінюється, поліцейські завжди відкриті для співпраці та діалогу з громадою.

Передача имущества состоялась в рамках проекта Европейского Союза «Поддержка реформы полиции в Украине». Исполнителями проекта были Полиция Швеции (SWEPOL) и Управления ООН по обслуживанию проектов (UNOPS) при поддержке Консультативного миссии ЕС в Украине (КМЕС), уточняет пресс-служба полиции Харьковской области:

Захід проходив у Харківському відділі поліції за участю начальника Головного управління генерала поліції третього рангу Олега Беха, координатора регіонального представництва КМЄС у Харкові Вернера Педерсена та представників органів місцевої влади та самоврядування.

7 нових автомобілів PEUGEOT 301 із необхідним обладнанням та спеціальними сигналами для забезпечення публічного порядку отримали Харківський, Дергачівський, Ізюмський, Балаклійський, Чугуївський, Нововодолазький та Валківський відділи поліції.

Вернер Педерсен передав також поліцейським підрозділам спеціальне обладнання, у тому числі 29 алкотестерів, 32 мобільних принтери, світловідбивні жилети, огороджувальні стрічки, конуси, вогнегасники тощо. Загалом вартість майна становить 52501,51 євро.

- Я вважаю, що керівництво поліції Харківської області дуже чітко розуміє перевагу відкритості простору для громадян і відкритості роботи з громадянами, - зазначив Вернер Педерсен. - І я сподіваюся, що громадяни, які проживають в Харківській області, також будуть співпрацювати з поліцією з відкритими серцями, бо це принесе набагато кращі результати.

За словами очільника главка Олега Беха, оновлені відділи поліції стали зручними не тільки для громадян. Під час реконструкції враховувалися і умови роботи поліцейських. Він також підкреслив, що завдяки тривалим партнерським відносинам з КМЕС на Харківщині вдалося реалізувати багато проектів, і ця робота не припиняється.

– Ми постійно отримуємо підтримку від КМЕС, наші поліцейські проходили навчання в країнах-партнерах, знайомилися з принципами роботи європейських поліцейських. Сьогодні ми отримали суттєву матеріальну допомогу від наших європейських партнерів, - зазначив Олег Бех. – Нові автівки і нове обладнання допоможе харківським поліцейським реалізувати основні наші завдання – оперативно реагувати на повідомлення громадян, фахово працювати на місці події.

Олег Бех подякував координатору регіонального представництва КМЄС у Харкові Вернеру Педерсену за тривале і результативне співробітництво, і зазначив, що вже сьогодні усе обладнання і автівки, отримані від європейських партнерів, будуть доставлені до відділів поліції Харкіськоїї області.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010569095611572 [2] => 0.098970890045166 )