политика

Варченко: Дебаты - интеллектуальный поединок, а не большая драка на стадионе

18 апреля 2019
16:39
970
Поделиться:

На этом сегодня, 18 марта, во время брифинга, акцентировал внимание советник министра внутренних дел Украины Иван Варченко.

Он рассказал, что обеспечивать безопасность граждан на территории НСК «Олимпийский», а также НТСУ, будет большое количество правоохранителей из числа Национальной полиции, Национальной гвардии и ГСЧС, пишет пресс-служба МВД:

«Ми просимо команди кандидатів у Президенти України попередити своїх прихильників, що дебати – це інтелектуальний двобій, а не велика бійка на стадіоні. Налаштовуйте своїх прихильників бути законослухняними, толерантними один до одного, щоб, зрештою, отримати задоволення від дійства», - сказав Іван Варченко.

У свою чергу, радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк зазначив, що наразі тривають перемовини між представниками обох кандидатів у Президенти. Точна кількість залучених правоохоронців до охорони публічної безпеки буде відома за результатами домовленостей між штабами, коли буде встановлено скільки громадян візьмуть участь у дебатах.

«Правоохоронців буде багато для унеможливлення будь-яких провокацій і, у разі потреби, оперативного реагування на будь-яку позаштатну ситуацію. Не дивуйтеся та ставтеся до цього спокійно. Також поліція обмежить рух транспорту поблизу НСК «Олімпійський», - підсумував Шкіряк.


Теги: выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010387897491455 [2] => 0.18182897567749 )