общество

Тернопольским артиллеристам представили "Справочник военнослужащего" (фото)

18 апреля 2019
20:27
768
Поделиться:

Об этом и другом говорили во время встречи с военнослужащими главный старшина объединенных сил старший мичман Павел Ручка и представитель рабочей группы при Министерстве обороны Украины Олег Кушниренко, отмечает пресс-служба 44 артбригады ВСУ.

Спікери доводили армійцям про види та норми забезпечення військовослужбовців в Збройних силах України, збирали інформацію про рекламацію речового майна з метою інформування виробників щодо покращення якості.

Такі зустрічі відбуваються не вперше, розповідає Олег Кушніренко, основна увага приділяється інформуванню особового складу з метою зробити армію сильнішою, а військових обізнаними.

Пан Олег представив «Довідник військовослужбовця», який складається з десяти блоків: про види, про норми забезпечення, права військових ЗСУ та інші.

Головний старшина об’єднаних сил старший мічман Павло Ручка додав, що незабаром ми отримаємо нові статути Збройних сил України, які уже зареєстровані у Верховній Раді України. Там буде чимало змін, серед яких колонка нових сержантських звань, усі вони прив’язані до тієї чи іншої посади.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

18 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.001248836517334 [2] => 0.13085889816284 )