политика

В полицию Харьковщины поступили 10 заявлений о нарушениях в "день тишины"

20 апреля 2019
20:19
1342
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба полиции Харьковской области:

Інформації зареєстровані у Київському, Шевченківському, Московському, Харківському, Люботинському, Дергачівському, Основ’янському та Куп’янському відділах поліції.

Так, 20 квітня до Київського відділу поліції звернулися двоє жителів району. Вони повідомили про те, що на телеканалах транслювалася антиагітаційна програма відносно одного з кандидатів в Президенти України.

Мешканці Шевченківського та Харківського районів побачили по телевізору агітаційний ролик на підтримку одного з кандидатів у Президенти України та повідомили до поліції.

Інформації про виявлення бігбордів з агітаційною рекламою кандидата на пост Президента України надійшли до Московського, Люботинського та Куп’янського відділів поліції. Проінформовані комунальні служби, вживаються заходи щодо зняття рекламних носіїв.

На адресу за місцем мешкання жителя селища Мала Данилівка прийшли 3 запрошення на голосування особам, які давно померли.

74-річний харків’янин заявив до поліції про те, що до його поштової скриньки вкинули 10 запрошень на вибори Президента України на невідомих осіб. Чоловік зазначив, що йому та його сину запрошень надіслано не було. В ході перевірки поліцейські встановили, що чоловік у власній поштовій скриньці виявив запрошення на вибори сусідів. Сам заявник у виборчих списках не значиться.

Всі повідомлення належним чином зареєстровані у Журналах обліку заяв і повідомлень відповідних відділів та відділень поліції. Проводиться перевірка.


Теги: выборы

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

18 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00097012519836426 [2] => 0.14944911003113 )