политика

На полигоне под Харьковом зенитчики Нацгвардии совершенствуют свое мастерство (фото)

20 апреля 2019
19:05
1009
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба НГУ:

В рамках табірного збору підрозділів протиповітряної оборони Східного оперативно-територіального об’єднання, що проходить на полігоні ЗСУ, свої розрахунки представили 3 бригада оперативного призначення та військова частина 3035 Національної гвардії України. Вони змагались за звання кращого розрахунку ЗУ-23-2.

Наші учасники в запеклій боротьбі виборювали перемогу в декількох номінаціях, а саме – виконання нормативів бойової роботи, комплексне змагання (зенітний біатлон) та виконання вправ бойових стрільб.

Кожен з командирів вболівав за своїх підлеглих. «Ми настільки переймались духом цих змагань, що відчували себе частиною розрахунків. Подумки разом з ними відпрацьовували нормативи, бігли естафету, виконували вправи бойових стрільб», - начальник табірного збору підполковник Павло Савчук.

Перевіривши побутові умови військовослужбовців в табірному містечку та організацію змагань заступник начальника Східного територіального управління полковник Костянтин Плетко зазначив: «Головна мета занять в польових умовах - навчити бійця правильно та впевнено діяти в умовах, наближених до бойових».

«Ви на вірному шляху. Розрахунки тренуються, польова кухня працює, ентузіазм та організація проведення польового виходу на належному рівні. Що тут можна вам побажати? Так тримати і все буде добре!» – підкреслив полковник Андрій Воєвода, офіцер Головного управління НГУ. Він оглянув інфраструктуру містечка, житлові намети для особового складу, відвідав навчальні місця розрахунків та перевірив належну документацію.

Після виконання вправ бойових стрільб своїми враженнями поділився навідник зенітної установки солдат Євген Бартко: «Ми показали задовільні результати, тому ще є над чим працювати – набувати більшого досвіду, шліфувати отримані навички і навчатись діяти як єдиний організм. Все ще попереду, отже треба просто робити свою справу». За підсумками змагань переможцем визначили розрахунок ЗУ-23-2 від військової частини 3017.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter



Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

16 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00083613395690918 [2] => 0.11377501487732 )